Geodeta Toruń


Geodezja i kartografia
Geodezja i kartografia

Geodezja jest to ciekawa nauka zajmująca się ustalaniem kształtu ziemi oraz określania położenia punktów na jej powierzchni.

Natomiast wynikiem pomiarów geodezyjnych są różne opracowania graficzne np. mapy również dokumenty tekstowe. Między innymi tym zajmuje się od wielu lat firma GEOS . Skupiamy tylko profesjonalistów nie zatrudniamy przypadkowych osób.

Pomiary zawsze są wykonywane poprawnie i są niezwykle dokładne. W naszej firmie nie ma miejsca na pomyłki i błędy. Podejmują współpracę z naszą firmą masz gwarancję solidnie i rzetelnie wykonanych pomiarów i sporządzonych sprawozdań czy map.

Pracujemy na nowoczesnych maszynach oraz oprogramowaniu najlepszej, jakości. Działamy na terenie Torunia oraz okolic. Przed rozpoczęciem pracy zawsze konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły i ustalamy etapy pracy, przedstawiamy również wstępny kosztorys.

Klient po wykonanej usłudze otrzymuje dokładny raport z pracy. Zachęcamy do zapoznania się z gronem naszych zadowolonych kontrahentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wykonujemy wiele różnych usług tj. wytyczanie inwentaryzacji przyłączy, obsługa budów dróg, sporządzanie map do celów projektowych, skanowanie i wektoryzacja map, pomiary, podziały nieruchomości, rozgraniczenia i wiele wiele innych. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie można zapoznać się z naszymi realizacjami, listą zadowolonych kontrahentów czy świadczonymi usługami.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, rozwiejemy wszystkie wątpliwość.

y>