Geodezja Toruń


Geos
Geos

Zakład geodezyjno – kartograficzny Geos działa na rynku już od 15 lat. Jest to firma z wieloletnią tradycja szanująca swoich klientów. Przez wiele lat działalności wykształciliśmy najwyższe standardy wykonywanych usług oraz obsługi klienta. Z uwagi na naszych klientów dbamy o rozwój naszej firmy oraz o poszerzanie naszej wiedzy oraz udoskonalanie umiejętności. Nieustannie wprowadzamy nowocześniejsze techniki oraz programy obliczeniowe, pomiarowe oraz edycyjne. W naszej firmie pracują sami profesjonaliści, którzy służą fachową radą. Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu. Specjalizujemy się przede wszystkim w geodezji inżynieryjnej. Zajmujemy się wytyczeniami, obsługą budownictwa mieszkaniowego, inwentaryzacją sieci uzbrojenia terenu, obsługą budownictwa przemysłowego. Gwarantujemy wszystkie usługi wykonane profesjonalnie oraz na czas. W zakres naszych prac wchodzi również:

-wytyczeniem i inwentaryzacją sieci i przyłączy gazociągowych, wodociągowych, energetycznych, kanalizacyjnych, światłowodowych oraz telekomunikacyjnych.

-wykonujemy mapy do celów wytyczenia budynków oraz celów projektowych

-pomiary batymetryczne

-wznowienie punktów granicznych

-podziały i rozgraniczenia nieruchomości

-przygotowujemy dokumentację przewłaszczeniową

Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty oraz pozwolenia do wykonywania swojej pracy również poświadczenie bezpieczeństwa do prac na materiałach niejawnych. Stawiamy, na jakość oraz solidnie wykonane usługi. Na stronie zamieściliśmy listę niektórych naszych zadowolonych kontrahentów.

y>